Allâh` a Sığınma

BismillâhirRahmânirRahîm

Bismî Rabbîke ya Kerim.
Allâhım sana hamd ile niyaz ederim ki Hû sensin, ekrem senden solur, zira yarattığın ve öğrettiğin, kabire tabi ettiğin, helak olmuş bu milleti bağışla, kerbelada bizi boynu bükük bırakmadığın gibi şu hal içindede yalnız bırakma. Yer yüzünü uçlarından eksilttiğin gibi ana vatanlarımız olan bu kanlı toprakları, bağrında yatan şahitler hatrına bağışla, ey Hûvel, yaratan yaratıcı, ey dirilten diriltici, çaresiz kaldım yardım et.

Sana yol tutuyorum ya Muhammed, Haydarın yaratıcısı Allâha hamd olsun ve Kabenin zırhını velisine giydiren Allâha hamd olsun. Allâhım kainatın sükunetini bize nasip et. Şükür olsun Allâhım, sana her halukarda hamd olsun. Ya Hû ey Hûvel, sen şefaatçımıza ve ondan olan zikir ehline yerden salat eyle.. Allâhım tövbe ediyorum sen affetmeden ben tövbe edemem ve Sen göstermeden, göremem. Allâhım affetmezsende, sen yücesin, azabında aşırı gitmezsin. Nefsimi elinde tutan sana and ediyorum Kuranı Natıka aramızdadır. Ona verdiğinden bizede nasip et.

Bismî Rabbîke ya Rahman, ey Rahîm yönümüzü Kâbene döndük ve alnımızı dergahında secdeye indirdik. Sana bağışlayıcı isminle niyaz ettik. Senden arzum şudur ve ancak senden gelirse emin olabilirim. Yüzümüz yoktur ki sana çevirip senin yüzünü arzu edelim. Ne olur İlâhım tağutuçuluğu ve putçuluğu, faizi ve fuhuşu, kumarı ve hırsızlığı, aç gözlülüğü ve bencilliği, kini ve öfkeyi bizden çıkar ve bizi mağfiret yolunda tövbe ile birleştir. Aramıza refahı yerleştir ve nehyini ve farzını bize indir. Tıpkı resûlun ve habîbin Muhammede ve ehlibeytine indirdiğin gibi… Şükür sana ya Allâh, şükür sana ya Alâ, şükür sana ya Subhan.

AhmetŞakar.Com çerez kaydetmemekte, kişisel bilgilerinizi kullanmamakta ve reklam göstermemektedir.